متهم به تجاوز خمینی‌شهر: نیت مذهبی داشتم، تجاوزی رخ نداد!

سایت اصول‌گرای تندرو جامعه نو نوشت: بعد از گذشت نزدیک به ۲ ماه از جریان خمینی‌شهر اصفهان در پی تماس فردی ناشناس با خبرنگار جامعه‌نو ابعاد جالبی از این حادثه بیان شد که نگاهی اجمالی به آن می‌تواند تاثیر بسزایی در روند این پرونده داشته باشد.

فرد مذکور که نخواست نام خود را بیان کند خود را از نزدیکان یکی از متهمین به معاونت در حادثه خمینی‌شهر که به ناحق در این مسأله گرفتار شده است عنوان کرد.

این متهم که (ج.ر) نام دارد و از باغ‌داران اطراف محل حادثه می‌باشد، نحوه درگیری خود با این جریان را قبل از دستگیری برای این فرد تعریف می‌کند که جای بسی تامل دارد.

(ج.ر)بیان می‌کند که در خانه به علت بیماری در حال استراحت بوده است که یکی از اهالی باغدار محل در تماسی ادعا می‌کند که عده‌ای زن و مرد بصورت مختلط و نابهنجار پارتی‌ای مفتضح را در محل به راه انداخته‌اند و از من خواست تا برای برخورد با ایشان به محل بروم.

این متهم در ادامه گفت: من نیز با وجود مریضی بدلیل حس مذهبی برای بررسی صحت حادثه با نیت برخورد با چنین افعال مفسدانه‌ای به محل رفتم و پس از اطمینان، با بقیه افرادی که برای برخورد با این حادثه جمع شده بودند به یکباره وارد مجلس شکل‌گرفته شدیم و پس از جداکردن مردان، زنان را به باغی دیگر منتقل کرده و سپس رها کردیم.

اما موضوعی که در این بین شاهد بودیم حضور دو زن ارمنی رقاصه در بین جمع آن زنان بودیم که به حضور در مجالس فساد معروف بودند.

بی‌اعتنایی مردان حاضر در آن پارتی پس از جدا کردن زنان از ایشان و بیان این مطلب از سوی ایشان که ((هرکاری می‌خواهید با زنان انجام دهید ولی کاری با ما نداشته باشید)) یکی از نکاتی بود که در گفته‌های این متهم بیان شد و در آن صحنه نیز تعجب افرادی که برای برخورد ایشان رفته بودند را برانگیخت.

وی افزد: ناگفته نماند که یکی از افراد بین ما که تحت تاثیر جو فاسد موجود بعد از انتقال زنان قرار گرفته بود و قصد انجام فعل حرام را داشت، با برخورد قهرآمیز ما روبرو شد و نهایتاً تجاوزی صورت نگرفت.

ولی روز بعد از این واقعه وقتی زنان معلوم‌الحال اقدام به شکایت از افرادی که پارتی ایشان را برهم زده بودند می‌کنند مراجع مربوط با نگاهی سطحی به ریشه‌های این حادثه و نقش مردان حاضر در پارتی بعد ز رسانه‌ای شدن این ماجرا و فشارهای موجود ابعاد نگرش به این ماجرا را مورد غفلت قرار دادند.

نویسنده در مرداد ۳م, ۱۳۹۰ و بایگانی شده در حوادث. شما میتوانید پاسخها به این مطلب را در این آدرس دنبال کنید RSS 2.0. شما میتوانید به پایین صفحه رفته و دیدگاه خود را ثبت کنید.

تبلیغات جنبش پیروان نظام مشروطه به پادشاهی رضا شاه دوم

دیدگاه های جدید

گالری تصاویر

کلیه حقوق خبرگزاری پادشاهی ایران برای مالکین و مولفین محفوظ میباشد.