دشمن هرگز مراکز استراتژیک ایران را نخواهد شناخت (طنز )

دشمنان ما بخصوص دشمن بزرگ آمریکا هیچ گاه موفق به شناسایی نقاط مهم و استراتژیک ایران نخواهند شد چرا که درایران اصولاهیچ چیز در جای خودش نیست و خلاصه نقاط استراتژِک ما جای دیگری هستند . مثلا نیرو های انتظامی ما بجای کار امنیتی کار فرهنگی میکنند و از آن طرف نیرو های فرهنگی کار اطلاعاتی یا تاجر ها و کسبه کار خیریه میکنند و پزشکان به امور بازرگانی می پردازند ، دانشجویان نگران امور مملکتی و دولتمردان نگران مدرک تحصیلی هستند ، دانش آموزان نوجوان در مدرسه غنی سازی اورانیوم میکنند و دانشمندان هسته ای در راه کشور سوم برای اخذ پناهندگی ، ناشران روزنامه نگاران در زندان هستند و دزدان و خلافکاران در راس امور اطلاع رسانی ، و مهم تر از همه شیخ و مفتی در راس امور کشور و سیاستمداران و تئوریسین ها اسیر قربت … خلاصه اینگونه است نه تمام محاسبات دشمن برای از پای در آوردن نظام ناکام است و تیر های آنها غالبا به سوی نشانه هایی میرود که عمدتا ارزش هدف قرار گرفتن را ندارند .

مثلا با کلی فعالیت دیپلماسی میخواهند ایران را تحریم کنند تا به خیال خودشان همه ی کار ها بخوابد و چرخ های اقتصاد کشور بایستد و در نتیجه مردم گرسنه بمانند و حکومت به ستوه آمده و در موضوع اتمی کوتاه بیاید ، اما تمام این محاسبات باطل است چرا که در ایران عملا کاری صورت نمیگیرد و چرخ های اقتصاد مدتهاست که از حرکت ایستاده است و مردم ایران سالهایت که در فقر به سر میبرند و هیچ اتفاقی نیفتاده است درست است با اعمال این تحریم ها گروه بیشتری گرسنه خواهند ماند اما باز هم ککی از مسئولان کشور نخواهد گزید و از اهدافشان کوتاه نخواهند آمد چرا که همانگونه که گفتم آنها مسئول نیستند و بحران را تا زمانی که به خانه هایشان نرسد نخواهند دید .

در زمینه ی حمله ی نظامی هم دقیقا همین طور است چرا که دشمن نمیداند به کجا باید حمله کند سازمان ها و موسسات دولتی که اهمیتی ندارد چرا که اصولا کار خاصی در آنها انجام نمیشود کارخانه ها و پالایشگاه ها هم که مدتهاست در تعطیلی و اعتصاب هستند صدا و سیما هم ارزش نابود کردن ندارد چرا که در بین مردم بیننده یی ندارد ، آتش بر مردم بیگناه گشودن هم که به دور از انساندوستیست پس گزسنه ی خمله ی نظامی هم کارساز نخواهد بود بنابراین اینگونه است که به حول و قوه ی الهی کشور از هر گزندی در امان است و هیچ جایی برای نگرانی و ترس از دشمنان وجود ندارد و با علم بر این موضوعات است که دولتمردان ایران برای تمام دنیا چنگ و دندان نشان میدهند و آنها را به تمسخر میگیرند .

نویسنده در خرداد ۱۷م, ۱۳۸۹ و بایگانی شده در مقالات. شما میتوانید پاسخها به این مطلب را در این آدرس دنبال کنید RSS 2.0. شما میتوانید به پایین صفحه رفته و دیدگاه خود را ثبت کنید.

تبلیغات جنبش پیروان نظام مشروطه به پادشاهی رضا شاه دوم

دیدگاه های جدید

گالری تصاویر

کلیه حقوق خبرگزاری پادشاهی ایران برای مالکین و مولفین محفوظ میباشد.